Wrestling News 26.03.2019

Wrestling News 26.03.2019
Witam. Tylko tutaj najświeższe wydarzenia z ostatnich dni. Cały czas znajdujemy się w okresie przed Wrestlemanią który nie potrwa już dłużej niż 2 tygodnie. Z tego powodu dostajemy tylko drobne informacje które w większości wiele nie zmieniają w tym gorącym okresie, dlatego postanowiłem od dzisiaj wrzucać tylko na 100% pewne informacje, a dla ploteczek zrobię inną serię. Zacznijmy przegląd.


Hart Fundation czyli słynny tag team z lat 80 w oryginalnym składzie w który wchodzi Jim Neidhart i Bret Hart trafi w tym roku do WWE Hall Of Fame. Ceremonia odbędzie się 6 kwietnia czyli dzień przed wrestlemanią.


Sting poinformował nas ostatnio że jest tylko jeden zawodnik z którym może jeszcze zawalczyć i chodzi tutaj o Undertakera. Jak wiemy Sting po swojej ostatniej kontuzji z 2015 roku nie stoczył ani jednego pojedynku i w 2016 roku zakończył karierę. Jak sam stwierdził tylko to zestawienie mogłoby spowodować że założył by swoje wrestlingowe buty. WWE podchodzi do walk weteranów bardzo poważnie i obawia się o zdrowie zawodników. Sting ma już 60 lat i jest w podobnym wieku kiedy to Jerry Lawler po krótkim czasie od pojedynku z CM Punkiem z 2012 roku, dostał zawału serca. WWE nie chciało by przeżywać tego ponownie.


Po dzisiejszym Raw potwierdzono kolejną walkę na Wrestlemanię 35, Roman Reigns zmierzy się z Drew Mcintyre w pojedynku 1 na 1. Do tego Triple H ogłosił że stawia swoją karierę na szali w walce z Batistą. Nie jest to pierwsza taka sytuacja, w 2013 roku zrobił tak samo w walce z Brockiem Lesnarem. Oczywiście walkę wygrał i nie zakończył ringowej kariery. Czy tym razem będzie tak samo? Jako ciekawostka Triple H będzie walczył w tym samym mieście co w 2013 roku w takiej samej stypulacji, o takich samych warunkach z zawodnikiem o podobnych gabarytach z którym nigdy wcześniej nie wygrał. Do tego obaj jego rywale to zawodnicy którzy są part-timerami, czyli nie walczą regularnie jak pozostali zawodnicy pod kontraktem. Dużo tutaj podobieństw i sądzę że samo WWE nie zwróciło na to uwagi. Jest to duże zdarzenie. Jeśli wygra, sytuacja będzie wyglądać niemal identycznie.


Source/Źródło:

Zdjęcie w poście wykorzystano z tej strony ,
pisząc posta korzystam ze strony Wrestlefans


giphy.gif


Jeśli podobał wam się post zostaw upvote, follow'a oraz komentarz. Dziękuje!!!