Wrestling News 24.02.2019

Wrestling News 24.02.2019

Dawno nie było żadnych newsów ale nie powiedziałem że będę prowadził bloga wrestlingowego regularnie, często coś mi wypada i wolę postawić na prostsze posty do tworzenia. Przejdźmy do ostatnich newsów.
.


Kofi Kingston na ostatnim Smackdown został pretendentem do pasa WWE. Decyzja była odgórna nie musiał wywalczać sobie tego miana. Jest to nagroda dla zawodnika za dobrą reakcje fanów na jego osobę. Jednak plotki mówią że nie dojdzie do zmiany mistrza na Fastlane. Powodem jest zbliżająca się Wrestlemania i chęć zachowania obecnego mistrza przy pasie.


Obecna gwiazda 205 Live przenosi się do NXT UK. Chodzi o Noam Dar'a, zawodnik od samego początku istnienia 205 Live odgrywał role cruiseweighta w WWE. Przyszedł czas zmienić coś w jego karierze. Noam nie wystąpi już więcej na tej tygodniówce i zostanie przeniesiony do NXT UK by rywalizować z zawodnikami z tego właśnie brandu. Limit wagowy już go nie ogranicza i może walczyć z cięższymi zawodnikami od siebie.


Szef POP TV poinformował dlaczego zrezygnowali z transmitowania Impact Wrestling, po pierwsze nie chodziło tutaj o oglądalność. Impact Wrestling był jednym z 10 najpopularniejszych programów w tej telewizji. Przyczyną zakończenia współpracy była zmiana odbiorców na ich kanale i zainteresowanie innymi programami które nie miały być tymi dominującymi na POP TV. Przez to stacja musiała zmienić swoją politykę.


TJP zostaje zwolniony z WWE. Jest to pierwsze zwolnienie za sprawą decyzji federacji od bardzo dawna. Ostatnio bardziej przyzwyczailiśmy się że zawodnicy sami proszą o rozwiązanie kontraktu gdy są nie zadowoleni. Tutaj WWE podjęło decyzję samodzielnie. TJP podobno mocno podpadał na zapleczu ostatnimi czasy, federacja nie miała od dawna pomysłu na zawodnika co również mogło wpłynąć na taką a nie inną decyzję. Czy zwolnienie TJP nie jest aby początkiem czystek w federacji? Roster jest przepełniony, nie zdziwię się jak dojdzie w najbliższych miesiącach to takiego zdarzenia.


Source/Źródło


Zdjęcie w poście wykorzystano z tej strony ,
pisząc posta korzystam ze strony Wrestlefans


giphy.gif


Jeśli podobał wam się post zostaw upvote, follow'a oraz komentarz. Dziękuje!!!