Wrestling News 22.03.2019

Wrestling News 22.03.2019


Po prawie miesięcznej przerwie wróciłem by napisać nieco newsów o zbliżającej się wrestlemanii oraz ostatnich wydarzeniach w świecie pro wrestlingu. Jeszcze nie wszystko o wrestlemanii mogę powiedzieć bo zostało jeszcze ponad 2 tygodnie, dlatego przekażę tylko na 100% pewne informacje.


Pierwszą informacją podstawową jest data odbywania się wrestlemanii w tym roku.
Będzie to 7 kwietnia. A gala ma mieć rekordową ilość walk w historii, mówi się o 17 pojedynkach, a narazie mamy potwierdzone 10 i nie za bardzo wierzę że znajdzie się tam więcej jak 15 walk. Chyba że mają zamiar wydłużyć galę o godzinę w stosunku do poprzedniej tłumacząc że jest to 35 edycja i chcą postawić na ilość, co często się mija z jakością. W ubiegłym roku bardzo się zawiodłem.


Zostało 2 tygodnie do gali, a my nadal nie mamy potwierdzonego pojedynku o najważniejszy pas federacji, czyli mistrzowstwo WWE. Program o ten pas trwa nadal na tygodniówkach więc w przyszłym tygodniu lub za dwa tygodnie na 100% dostaniemy potwierdzenie pojedynku Kofi Kingston vs Daniel Bryan.


Ostatnio, a dokładnie 4 marca zmarł jeden z najsłynniejszych zawodników lat 80 King Kong Bundy. Jest to kolejny rywal Hulka Hogana z wrestlemanii który odszedł na tamten świat. Dołączył zatem do Roddy Pipera, Andre the Gianta, Randy Savage, Ultimate Warriora oraz Yokozuny.


I na koniec krótka informacja o urodzinach legendy WCW. Sting obchodził 2 dni temu swoje 60 urodziny. Życzę temu panu 200 lat bo jest tak barwną osobą we wrestlingu i w życiu prywatnym że zasługuje na więcej.


Source/Źródło:

Zdjęcie w poście wykorzystano z tej strony ,
pisząc posta korzystam ze strony Wrestlefans


giphy.gif


Jeśli podobał wam się post zostaw upvote, follow'a oraz komentarz. Dziękuje!!!