Wrestling News 08.02.2019

Wrestling News 08.02.2019


Aj Styles dementuje informacje krążące po sieci o tym że zmaga się z przepukliną. Z zawodnikiem jest wszystko dobrze i nic nie stoi na przeszkodzie by wystąpił na najbliższym PPV Eliminatoion Chamber.


Impact Wrestling poinformowało o powrocie byłego posiadacza głównego pasa federacji. Powrót ma nastąpić 4 kwietnia na gali United We Stand. Nie wiadomo o kogo chodzi, ale na pewno nie będzie to były mistrz który jest związany obecnie kontraktem z WWE.


Luke Harper w tym tygodniu trenuje w Performance Center przed powrotem do ringu, ostatni swój pojedynek stoczył w 2018 roku, zawodnik po kontuzji musi oswoić się na nowo z ringiem żeby nie zrobił krzywdy innym zawodnikom przez źle wymierzone ciosy lub chwyty.


Na tegorocznej gali Greatest Royal Rumble zabraknie Undertakera.
Inside The Ropes organizują 3 dniowy o nazwie The Rise of the Taker. Underaker jest zapowiedziany na ten tour. Undertaker za każdą godzinę spędzoną na tourze liczy sobie 25.000$ ponieważ to on jest atrakcją całego wydarzenia. Undertaker jest legendą pro wrestlingu dlatego jego stawki do najtańszych nie należą.


Jeśli podobał wam się post zostaw upvote, follow'a oraz komentarz. Dziękuje!!!