Wrestling News 06.02.2019

Wrestling News 06.02.2019


Aj Styles zmaga się z przepukliną, może pokrzyżować ona plany WWE które były przygotowane z myślą o tym zawodniku. Ostatni występ AJ zaliczył 27 stycznia na gali PPV Royal Rumble. Od tego czasu AJ nie pojawiał się w roli zawodnika w telewizji oraz na live event'ach. Jeśli chodzi o zbliżającą się Wrestlemanię, zawodnik powinien dojść do siebie do tego czasu i poprowadzić mało agresywny program z jego przyszłym rywalem, WWE nie dopuści by Styles bardziej ucierpiał, będą go oszczędzać do momentu największej gali roku


Triple H podobno nie ma szans zdążyć się wyleczyć z kontuzji na czas Wrestlemanii. Twierdzi tak czasopismo sportowe „Sports Illustrated”. Chodzi o kontuzję której się nabawił na gali Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej w zeszłym roku. Na Wrestlemanii miał stoczyć swój pojedynek z powracającym do ringu Batistą który swój ostatni występ zaliczył w 2014 roku. Jeśli dostaniemy oficjalną informację od samego Triple H, Batista prawdopodobnie zrezygnuje z powrotu, dotychczas miał się jedynie zgodzić na powrót tylko w przypadku dojścia do jego pojedynku z Triple H'em. WWE raczej się nie podda i spróbuje namówić go do występu z innym zawodnikiem.


Dochodzą informacje że obecny zawodnik WWE Seth Rollins zmaga się z jakimiś problemami zdrowotnymi, nic nie zostało potwierdzone oficjalnie, ponieważ federacje wrestlingu nie mają obowiązku informować o tym fanów. Istnieją domysły na podstawie tego że zawodnik nie występuje od momentu Raw które miało miejsce 27 stycznia.
Takie plotki zwykle sprawdza się w 90%. Żyjemy w takich czasach gdzie internet może nam przekazać wiele trafnych informacji jeszcze zanim zostaną oficjalnie potwierdzone. Jednak trzeba wziąć pod uwagę że WWE chce uniknąć większej ilości kontuzji wśród topowych gwiazd i daje im więcej wolnego by mogli być w lepszym stanie zdrowia. Nie tak dawno Seth zapowiedział otwarcie swojej kawiarni w tym roku, co może tłumaczyć jego nieobecność i zaangażowanie w nową działalność.


Krótka informacja na koniec o Japończyku Katsuya Kitamura. NJPW ogłosiło że Katsuya nie jest już członkiem organizacji. Katsuya pauzował blisko 2 lata z powodu kontuzji. Zawodnik kontuzje złapał na jednym z treningów. Sam zdecydował o odejściu. Nie było to zwolnienie ze strony NJPW. Zawodnikowi życzę zdrowia i wielu sukcesów.


Jeśli podobał wam się post zostaw upvote, follow'a oraz komentarz. Dziękuje!!!